Київ, вул. Богатирська 3-Г
ПРО НАС
Протягом 24 років компанія «Акрилат-Хімконтракт», успішно постачає на український ринок хімічну продукцію від провідних світових виробників: Shell, DSM, DOW, Jungbunzlauer, Holland Sweetener, BORREGAARD, Orlen, Silox, Neuber GMBH, Wujin Niutang Chemical, GMBH, Haifa Chemical LTD, Tanabe, Global Biochem, ВАТ «Синтез-Ацетон» (м. Дзержинськ, Росія), Завод Сінтанолов (м. Дзержинськ, Росія), ЗАТ «Завод синтетичного спирту» (м. Орськ, Росія), ВАТ «Невинномиськ Азот »(м. Невинномиськ, Росія), Дмитрієвський Хімічний Завод (м. Кiнешма, Росія) і багатьох інших.
Детальніше з асортиментом наших товарів, ви можете ознайомитися в каталозі.
Компанія «Акрилат-Хімконтракт» володіє мережею оптових складів, які розміщені на території України, що дозволяє нам одночасно зберігати сотні тонн хімічної продукції.
Постійно поповнюється власний автопарк компанії, який вже сьогодні налічує дев'ять автоцистерн і кілька автопоїздів. Всі ці фактори надають можливість компанії «Акрилат-Хімконтракт», в найкоротші терміни, гарантовано поставити своїм споживачам необхідну хімічну продукцію в будь-яку точку України.
Завдяки значному досвіду роботи, високій якості продукції, що поставляється, сильній команді менеджменту та професіоналізму персоналу, ми завоювали заслужений авторитет у своїх клієнтів.
Завдяки багаторічній співпраці з провідними світовими виробниками хімічної сировини, ми гарантуємо стабільність якості наших продуктів і їх відповідність усім вимогам і стандартам українського законодавства. Вся продукція, що поставляється є сертифікованої в Україні і укомплектована необхідною документацією.
Ми пропонуємо довгострокове і взаємовигідне співробітництво, тому, що ваша успішна діяльність - це затребуваність наших послуг і товарів; це успішність і ефективність роботи нашої компанії!
Потрібна консультація?
Заповніть форму нижче
Made on
Tilda