Метоксипропанол

Метоксіпропанол - це прозора рідина з запахом, схожим на спирт. Гігроскопічна, добре поєднується з водою і масою різних органічних розчиняють речовин. Завдяки своїм хімічним властивостям речовина є чудовим розчинником для інших з'єднань, яке використовується в багатьох промислових виробництвах.

Застосування:

Метоксіпропанол застосовують для розчинення широкої номенклатури синтетичних смол (нітроцелюлозних, поліестерових, алкідних, епоксидних, акрилових). З його допомогою розчиняють друкарські барвники. Крім цього, метоксипропанол може застосовуватися у виробництві інших розчиняють з'єднань більш складного багатокомпонентного типу. Застосовується він в чистячих заходах, в сільськогосподарському виробництві та інших областях діяльності.

Нетоксичний, не викликає негативної реакції при контакті з шкірних покривів людини. Епізодичне вдихання парів речовини не викликає несприятливого впливу на органи дихальної системи. Однак існує небезпечна концентрація парів, якій потрібно уникати, обладнавши робочі приміщення необхідними вентиляційними системами
Click to order
Total: 
Made on
Tilda