Київ, вул. Богатирська 3-Г
ПОЛІГРАФІЯ
Метоксіпропанол
Етоксіпропанол
Розчинник для флексодруку
Н-пропанол (н-пропіловий спирт,
пропіловий спирт)
Н-пропілацетат
Спирт ізопропіловий
Розчинник Ізопропіловий
Метоксіпропілацетат
Уайт Спіріт д-60
Етилацетат марка А
Замовити поставку
Використовується як розчинник друкарських фарб: забезпечує хорошу розчинність для широкого спектра смол, включаючи акрилові, епоксидні, алкідні, поліестерові, нітроцелюлозні і поліуретанові
Розчинник для флексографічних фарб, уповільнювач при флексографічному і глибокому друці
Застосовується як розчинник для воску, поліамідних чорнил, природних і синтетичних смол, поліакрилонітрилу; як знежирювача металів; співрозчинника полівінілхлоридних адгезивів; желатинуючий та пластифікуючий агент целюлозноацетатних плівок; алкілуючий агент.
Безбарвний, летючий розчинник з хорошою розчинність для численних природних і синтетичних смол. Розчинник в ЛФМ, друкованих фарбах і хімічних переробних галузях.
Ізопропіловий спирт розчинний у воді, етанолі, етерах і хлороформі. Розчиняє етилцелюлозу, полівінілбутирал, багато масел, алкалоїди, ґуми й природні смоли.
Ефективно застосовується для миття промислового обладнання. Прискорює процес друку (фарба сохне швидше), що необхідно при роботі на високошвидкісних машинах, а так само в холодну пору року. Є безпечним засобом.
Бензин-розчинник, суміш рідких аліфатичних і ароматичних вуглеводнів.
Застосовується як розчинник нітроцелюлози, простих ефірів целюлози, хлоркаучук, полівінлацетата, соплімеров вінілхлориду, поліакрилату, полістиролу, масел, жиру. До того ж він незамінний при роботі з полімерними плівками, резінокаучуковимі клеями і мастиками
Ярута Олександр
0504107064
var@acrilat.kiev.ua
Шостак Ярослав
0504460607
yaroslav@acrilat.kiev.ua
Гуляєва Тетяна
0503591666
gulyaeva@acrilat.kiev.ua
МЕНЕДЖЕРИ НАПРЯМКУ:
Made on
Tilda